باسكول لاشه کش(توزین لاشه )

باسکول لاشه کش را می توان زیرمجموعه انواع باسکول دامکش توضیح داد. باسکولی که در واقع تنها برای وزن کردن لاشه حیوانات در کشتارگاه ها و قصابی ها طراحی شده است. در حالی که باسکول دامکش برای توزین حیوانات زنده به کار گرفته می شود. این دست از انواع باسکول عموما ساختاری مشابه دارند و تنها دقت و ظرفیت توزین است که می تواند در انواع باسکول لاشه کش تنوع ایجاد کند. تعبیه کردن ستونی که لاشه حیوان امکان آویزان شدن را داشته باشد، همان ساختار مشابهی است که می توان در انواع باسکول لاشه کش دید. در کنار چنین ساختاری، علاوه بر دقت و ظرفیت توزین، که حساسیت و توان بیشتر از ملاک های خرید باسکول لاشه کش قرار خواهد گرفت، استحکام و بدنه ای که بتواند تاب لاشه حیوانات را داشته باشد نیز از معیارهایی است که تولیدکنندگان به آن توجه می کنند. باسکول لاشه کش را می توان متحرک و چرخ دار یا ثابت طراحی کرد.

باسكول لاشه کش

باسکول صنعتی لاشه کش مناسب برای استفاده در کشتارگاه های صنعتی و توزین سقف می باشد اما در قصابی ها و کارهای مرتبط دیگر نیز به کار گرفته می شوند.

باسكول لاشه کش

ویژگی های باسکول لاشه کش

این مدل از باسکول متحرک دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند مناسب برای نیاز شما باشد. توزین تراز آریا این مدل از باسکول را به شما با قیمت مناسب توصیه می کند.

  •   طراحی شیک و مقاوم برای کارهای مختلف
  •   نمایشگر زیبا ، قابل چرخش ، جدا شدنی همراه با کلید های نرم و استاندارد
  •   تغییر زاویه قابل چرخش نمایشگر تا 90 درجه
  •   پارسنگ الکترونیک ، صفر کننده الکترونیک ، کالیبراسیون ، تنظیم اتوماتیک
  •   بدنه محکم فلزی ، با رنگ کوره ای
  •   کلیدهای عملیاتی شامل : صفر ، پارسنگ ، خاموش و روشن

باسکول متحرک نوعی باسکول صنعتی است که نمایشگر دستگاه توسط یک سیم به باسکول متصل شده است. در هر مدل طراحی خاص خودش را دارد . این سیم دارای متراژ مختلفی بوده و در هر برند اندازه آن مختلف است اما عمدتا دارای سیم نسبتا بلند برای جابجایی راحت نمایشگر باسکول با فاصله معین از باسکول قرار گرفته تا اپراتور بتواند با فاصله از باسکول متحرک ایستاده و دستگاه را مدیریت کند. بدنه این نوع باسکول از جنس فلز و با رنگ کوره ای بوده و دارای مقاومت بالایی است از جمله شرکت های تولیدکننده باسکول دیجیتال متحرک می توان به باسکول متحرک توزین تراز آریا نیز اشاره کرد.


مشخصات فنی


ظرفیت دقت زینه (گرم)
توزین لاشه 100 کیلوگرم ±10 20
توزین لاشه 300 کیلوگرم ±25 50
توزین لاشه 500 کیلوگرم ±50 100
توزین لاشه 1 تن ±100 200
توزین لاشه 2 تن ±250 500